بهره برداری

توضیحات:

 

نام شرکت:  بهره برداری و تعمیراتی مپنا
مدیرعامل:
فعالیت: بهره برداري و تعميرات نيروگاههاي احداث شده توسط گروه مپنا
وبسایت:

ایمیل:

www.mapnaom.com

info@mapnaom.com

تلفن 021- 23151800
فاکس 021-23152802
مشخصات محصول/ خدمات شرکت بهره برداري و تعميراتي مپنا در سال 1382 با هدف تکمیل زنجیره طراحي ، ساخت، نصب، راه اندازي ، بهره برداري و تعميرات نيروگاههاي احداث شده توسط گروه مپنا تاسیس شد.

فعالیت شرکت در سال 1383 با جذب نيرو براي راه اندازي و بهره برداري نيروگاه های گازي جنوب اصفهان و پرند آغاز گردید. در ادامه با توسعه فعالیت ها ، هم اکنون مسئولیت بهره برداري و تعميرات نيروگاه جنوب اصفهان ، فردوسي ، عسلويه ، پارس جنوبي، پرند، فارس، گناوه، زواره، و آب و برق قشم به طور كامل بر عهده شرکت می باشد. در این راستا شرکت توانسته است تا نیمه اول سال 1393 با تشکیل تیم های راه اندازی، عملیات راه اندازی و بهره برداری بيش از 150 واحد نيروگاه گازي و سيكل تركيبي اجرا نماید. ضمن اینکه در همین مدت زمان، ظرفیت نامی نیروگاه های در دست بهره برداری شرکت به حدود 7700 مگاوات رسیده است که بیش از یازده درصد ظرفیت تولید شبکه برق داخل کشور را شامل می شود.

حوزه فعالیت اين شركت راه اندازي، بهره برداري، تعميرات اساسي و انجام تست كارايي انواع نيروگاه هاي گازی و بخاری، آب شیرین کن ونیروگاه های بادی ازقبیل نیروگاه بادی کهک و تجهیرات جانبی پالایشگاه ها و مجتمع های پتروشیمی در داخل و کشور های منطقه خاور میانه و شمال آفریقا مي باشد.

Mapnaom-small

 

نام شرکت:

مدیرعامل:

فعالیت:

وبسایت:

ایمیل:

تلفن

فاکس

مشخصات محصول/ خدمات

نام شرکت:

مدیرعامل:

فعالیت:

وبسایت:

ایمیل:

تلفن

فاکس

مشخصات محصول/ خدمات