• دسته‌بندی نشده
  • 0

هیات تجاری ایتالیا در تهران

یک هیات متشکل از تجار ایتالیایی از دیروز (یکشنبه) به ریاست وزیر قبلی صنعت و نماینده گذشته پارلمان ایتالیا در تهران حضور دارند.

با وجود این که در زمینه انرژی های تجدیدپذیر نماینده ای در این هیات حضور ندارد، مدیر این هیات در ملاقاتی که دیروز با گروه iran-wind داشت، ابراز تمایل شرکت های ایتالیایی را برای سرمایه گذاری در احداث نیروگاه های بادی و خورشیدی اعلام و درخواست نمود اطلاعاتی از شرکتهای ایرانی و طرح های نیروگاهی آنها در اختیار وی قرار گیرد تا به شرکت های ایتالیایی منتقل نماید.

ما به وی پیشنهاد برگزاری یک جلسه با مدیران شرکتهای ایرانی را در این هفته ارائه نمودیم، ولی ایشان بدلیل عدم همراه داشتن شرکتهای مرتبط در این سفر، اعلام کرد که در آینده نزدیک می تواند سفری را همراه با شرکتهای تجدیدپذیر به ایران برنامه ریزی نماید.

امکان برگزاری سمینار یکروزه در ایتالیا نیز در ابتدای ماه سپتامبر بررسی شد که وی موافقت نهایی را پس از بازگشت به ایتالیا و هماهنگی با وزارت انرژی این کشور اعلام خواهد نمود.

از شرکتهای محترم تقاضا می شود، در صورت تمایل، خلاصه ای از پروژه های نیروگاهی خود را جهت ارائه به ایشان برای ما ارسال فرمایند.

در ضمن به اطلاع می رساند، در آینده ای نزدیک قصد تهیه کتابی با عنوان فرصت های سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر ایران را داریم و به خلاصه طرح های نیروگاهی شرکتهای ایرانی نیازمند خواهیم بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 6 =