• دسته‌بندی نشده
 • 2

کتاب فرصت های سرمایه گذاری انرژی های تجدیدپذیر در ایران توسط گروه ایران ویند منتشر شد

Booklet Iran-Wind-featured image

آماده کردن کتابی که در آن اطلاعاتی درباره انرژی های تجدید پذیر ایران فراهم شده باشد برای اولین بار تنها بصورت یک ایده در ذهن گروه ایران ویند شکل گرفت. ما بسیار خرسندیم که توانستیم این ایده را به زیبایی به سرانجام برسانیم و ویرایش اول این کتاب را منتشر کنیم.

صنعت انرژی تجدید پذیر در ایران یک صنعت نوظهور است و احتیاج به حمایت بین المللی برای رشد و توسعه خود دارد. ما باور داریم که یکی از پارامترهای مهم برای ترویج انرژی های تجدید پذیر در ایران معرفی پروژه های انرژی تجدید پذیر به بازار جهانی است و ما تمام تلاش مان را در این جهت نمودیم که کتابی کوچک اما کامل حاوی اطلاعات ارزشمند برای شرکت های خارجی فراهم کنیم.

با توجه به این واقعیت که یکی از فاکتورهای مهم در توسعه پروژه های انرژی تجدید پذیر سرمایه گذاری و تامین مالی است، این کتاب یک مرور کلی برای سرمایه گذاران خارجی که به دنبال پروژه های قابل اجرا در ایران هستند فراهم می کند.

ویرایش اول این کتاب جهت سمینار “انرژی های تجدیدپذیر ایران” در برلین در تاریخ 9 مهرماه تهیه و چاپ شد و در این سمینار توزیع گردید و با استقبال شرکت های آلمانی روبرو شد. بسیاری شرکت های المانی باور نمی کردند کتابی کوجک ولی حاوی اطلاعات مفید و کارا و به این زیبایی تهیه و چاپ شده باشد. بعد از دو هفته از گذشت سمینار، ما هنوز ایمیل هایی دریافت می کنیم که خواستار دریافت کتاب بصورت چاپی و الکترونیکی هستند.

                 Booklet-1st page

ما از همه کسانی که پیشنهادات و اطلاعات ارزشمندی را برای این کتاب، از جمله شرکت ها و متخصصین ایرانی فراهم کرده اند، کمال تشکر را داریم و امیدواریم این کتاب بتواند یک شمای کلی در مورد انرژی های تجدید پذیر در ایران را در اختیار خوانندگان خارجی قرار دهد و همکاری متقابل بین شرکت های ایرانی و خارجی در انرژی های تجدید پذیر را مهیا سازد.

این تنها ویرایش اول کتاب است و قطعا داری نقاط ضعف می باشد . ما بسیار خوشحال می شویم بتوانیم از نظرات شما در جهت بهبود نسخه های بعدی استفاده کنیم.

چاپ دوم:

هم اکنون گروه Iran-Wind در حال تهیه ویرایش دوم این کتاب است که در ابتدای آبان ماه به چاپ خواهد رسید. اگر شما علاقه مندید شرکت خود را در فصل چهارم این کتاب معرفی کنید لطفا با ما تماس بگیرید. این برای ما خوشایند است که شما را در کتاب جدید ببینیم.

گروه ایران ویند

برای اطلاعات بیشتر درباره کتاب با خانم خسروشاهی 09127798930 تماس بگیرید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

2 پاسخ

 1. mohsen babazadeh گفت:

  سلام چگونه میتوانم ۲ جلد ازکتاب فوق را تهیه کنم؟

 2. سهند بنی کمالی گفت:

  با سلام،
  چگونه می توان این کتاب را سفارش داد؟

  باتشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =