سیستم های بادسنجی

شرکتهای ارائه کننده سیستم ها و خدمات بادسنجی نیروگاه های بادی

نام شرکت: پرتو سیستم
مدیرعامل: آقای مهندس طالبی
فعالیت: احداث سیستم های بادسنجی
وبسایت: www.partosystem.com
ایمیل: partosystem@gmail.com
تلفن 88542647– 021
فاکس
مشخصات محصول/ خدمات

شرکت پرتو سیستم در سال 1376 با رویکرد طراحی و تولید نرم افزارهای سفارش مشتری آغاز بکار نمود و با توجه به رویکرد مهندسی ، برنامه ریزی و مدیریت سیستم تا به امروز اقدام به تهیه و ارائه نرم افزار برای سازمانها ، وزارت خانه ها و شرکتهای بسیاری نموده است.

در سال 1388 دپارتمان انرژی های تجدید پذیر متشکل از تیمی با تجربه شروع به فعالیت نمود که عمده فعالیت آن در زمینه نصب و راه اندازی ایستگاه های بادسنجی ، بررسی پتانسیل باد و خورشیدی در مناطق مختلف کشور ، گردآوری و پالایش اطلاعات و امکان سنجی برای نصب مزارع باد و خورشیدی می باشد. این شرکت با داشتن نمایندگی شرکت های معتبر اروپایی از جمله Ammonit آلمان (نمایندگی انحصاری) و کینتک اسپانیا اقدام به عرضه با کیفیت ترین تجهیزات روز دنیا نموده و همچنین با بکارگیری دانش روز دنیا  و نرم افزارهای قدرتمندی مانندWindPro  شرکت EMD دانمارک (این شرکت از جمله معدود دارندگان لایسنس این نرم افزار در ایران است) و Comfar در کنار کارشناسان مجرب ، پتانسیل بالایی برای تحلیل و امکان سنجی اطلاعات ایستگاهها و مزارع انرژی را دارا می باشد.

ps-gallery22    ps-gallery9

نام شرکت:  پارایه
فعالیت:  نصب ایستگاه های هواشناسی- تجهیزات ریلی-تجهیزات پتروشیمی و نفت-تجهیزات مخابرات و ابزار دقیق
وبسایت: www.paraye.com
ایمیل: info@paraye.com
تلفن 021- 88662300
فاکس
مشخصات محصول/ خدمات شرکت پارایه توسط تعدادی از دانش آموختگان ، مهندسان و متخصصین حوزه های فنی در سال 1370 به عنوان یک اقدام کارآفرینانه به منظور تامین نیازهای بخض های مختلف اقتصادی و صنعتی کشور از طریق انجام فعالیت های بازرگانی و صنعتی ، واردات و صادرات خدمات فنی و مهندسی در زمینه های الکترونیک، مخابرات و ابزاردقیق فعالیت خود را آغاز نمود و طی قریب به دو دهه فعالیت در بخش های مختلف صنعتی کشور پروژه های متعددی را با موفقیت به انجام رسانده و هم اکنون در برخی از حوزه های فعالیت خودنسبت به سایر رقبا از جایگاه متمایزی برخوردار می باشد.از مهمترین زمینه های فعالیت این شرکت می توان به هواشناسی و هیدرولوژی و محیط زیست و انرژیهای نو اشاره کرد.
نام شرکت:  حربنیان
فعالیت:  فروش و نصب سیستم های هواشناسی
وبسایت: www.horbonyan.com 
ایمیل: info@horbonyan.com
تلفن 021- 88882009
فاکس
مشخصات محصول/ خدمات شرکت حربنیان گستره متنوعی از سیستم های کنترل محیطی شامل ایستگاه های اتوماتیک هواشناسی را ارائه می کند. این شرکت نمایندگی شرکتهای Lambrecht، VCS، Seba Hydrometrie و Catalytic Innovations را در ایران دارد.