درباره ما

وبسایت www.Iran-Wind.com، به عنوان وبسایت مرجع نیروگاه های بادی در ایران از روز 25 خردادماه همزمان با روز جهانی باد فعالیت خود را آغاز کرد.

طراحان و دست اندرکاران این وبسایت، از تجربه ارتباط گسترده با شرکت هایی که قصد احداث نیروگاه های بادی در ایران را دارند، بدین نتیجه رسیده اند که در کنار ضرورت همکاری شرکت ­های خصوصی فعال در صنعت نیروگاه های بادی برای حل موانع و مشکلات مشترکشان، جای خالی یک بستر اطلاع رسانی برای سرمایه گذاران نیروگاه­های بادی نیز در ایران احساس می شود؛ بنابراین تصمیم گرفته شد که این وبسایت به یک مرجع راهنمای سرمایه گذاران نیروگاه های بادی در ایران تبدیل شود؛ وبسایتی که بتواند تمام اطلاعات لازم برای احداث نیروگاه های بادی در ایران را به بهترین و ساده ­ترین شکل ممکن در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد.

با توجه به این ­که احداث نیروگاه های بادی در ایران هنوز متداول نشده و شرکت هایی که در زمینه ساخت تجهیزات و ارائه خدمات این نیروگاه ها فعالیت می ­کنند، محدود و ناشناخته هستند، این وبسایت می ­تواند بستری برای معرفی این شرکت ها و قابلیت های آنها فراهم آورد.

ما معتقدیم با ایجاد ارتباط بین شرکت های نیروگاهی و شرکت های تأمین کننده تجهیزات و ارائه دهنده خدمات، می­ توانیم موجب شکوفایی این صنعت گشته و راه را برای احداث نیروگاه های بادی در ایران هموار سازیم.

ما اعتقاد داریم، اگر شما بخواهید، هر کاری امکان پذیر است.

اعضای تیم وبسایت:

محمد حسن غفوری ghafouri@iran-wind.com
احسان محمدباقر mbagher@iran-wind.com
نرگس خسروشاهی khosroshahi@iran-wind.com
هستی فتاحی fatahi@iran-wind.com