• دسته‌بندی نشده
  • 1

ویرایش دوم کتاب “فرصت های سرمایه گذاری انرژی های تجدیدپذیر در ایران” توسط گروه ایران ویند منتشر شد

test-white-for-web

آماده کردن کتابی که در آن اطلاعاتی درباره انرژی های تجدید پذیر ایران فراهم شده باشد برای اولین بار تنها بصورت یک ایده در ذهن گروه ایران ویند شکل گرفت. ما بسیار خرسندیم که توانستیم این ایده را به زیبایی به سرانجام برسانیم و ویرایش اول این کتاب را منتشر کنیم.

صنعت انرژی تجدید پذیر در ایران یک صنعت نوظهور است و احتیاج به حمایت بین المللی برای رشد و توسعه خود دارد. ما باور داریم که یکی از پارامترهای مهم برای ترویج انرژی های تجدید پذیر در ایران معرفی شرایط و قوانین انرژی های تجدیدپذیر در ایران و نیز پروژه های انرژی های تجدید پذیر ایران به بازار جهانی است و ما تمام تلاش مان را در این جهت نمودیم که کتابی کوچک اما کامل حاوی اطلاعات ارزشمند برای شرکت های خارجی فراهم کنیم.

با توجه به این واقعیت که یکی از فاکتورهای مهم در توسعه پروژه های انرژی های تجدید پذیر، سرمایه گذاری و تامین مالی است، این کتاب یک مرور کلی بر سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر ایران، برای سرمایه گذاران خارجی که به دنبال پروژه های قابل اجرا در ایران هستند فراهم می کند.

ویرایش اول این کتاب جهت سمینار “انرژی های تجدیدپذیر ایران” در برلین در تاریخ 9 مهرماه تهیه و چاپ شد و در این سمینار توزیع گردید و با استقبال شرکت های آلمانی روبرو شد. بسیاری شرکت های المانی باور نمی کردند کتابی کوجک ولی حاوی اطلاعات مفید و کارا و به این زیبایی تهیه و چاپ شده باشد. بعد از گذشت چند ماه از این سمینار، ما هنوز ایمیل هایی دریافت می کنیم که خواستار دریافت کتاب بصورت چاپی و الکترونیکی هستند.

 

main-book---second-edition-v10-1-144_001

ما از همه کسانی که پیشنهادات و اطلاعات ارزشمندی را برای این کتاب، از جمله شرکت ها و متخصصین ایرانی فراهم کرده اند، کمال تشکر را داریم و امیدواریم این کتاب بتواند یک شمای کلی در مورد انرژی های تجدید پذیر در ایران را در اختیار خوانندگان خارجی قرار دهد و همکاری متقابل بین شرکت های ایرانی و خارجی در انرژی های تجدید پذیر را مهیا سازد.

ویرایش دوم:

هم اکنون گروه Iran-Wind در حال تهیه ویرایش دوم این کتاب است. فصل چهارم این کتاب به معرفی شرکت های فعال در انرژی های تجدیدپذیر اختصاص داده شده است. اگر شما علاقه مند هستید که شرکت خود را در این فصل معرفی نمایید، لطفا با ما تماس بگیرید. این برای ما خوشایند است که شما را در چاپ جدید ببینیم.

 برای اطلاعات بیشتر لطفا با Khosroshahi@iran-wind.com تماس بگیرید.

هدف ما اینست کههر شركت و سرمايه گذار خارجي كه به ايران سفر مي كند، يك جلد از اين كتاب در دست داشته باشد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. احسان كيواني گفت:

    سلام. چطور مي توانم اين كتاب را دريافت نمايم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =